Makine Dairesiz Asansörü

Yeni yapılan binalar da yada makine dairesi yapılmasına olanak sağlanmayan binalarda kullanılan alanda rahatlık için yapılan asansör türleridir.

Üretilen kaliteli makine-motorlarla kusursuz ulaşım olanağı sağlamaktadır. 13 kişiye kadar, 0,63 m/sn ile 1,6 m/sn arasında, 1600 kg ağırlığa kadar çıkabilen türleri ile müşterilerimize GÖKSA imzası ile sunulmaktadır.

Geleneksel şanzımanlı asansör makineleri ile karşılaştırıldığında makine dairesiz asansörler kompakt küçük bir yapıya sahip olması sebebi ile şaft içerisinde yerleştirilerek makine dairesini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Askı sisteminin getirdiği konfor ve verimlilik, asansör için enerji tasarrufunun artmasına, çalışma sesininde minimum seviyeye inmesini sağlamaktadır. Daimi ve kalıcı sızdırmazlık sağlanmış yataklara sahip bulunan dişlisiz asansör makinemiz herhangi ilave bir yağlama gerektirmemektedir. Makine dairesiz asansör çevre için bu özelliği ile yeşil asansör sistemi olarak göze çarpmaktadır. Daimi mıktanıslı senkron motorlu ve son derece verimli bir çalışma prensibine sahip olan dişlisiz makine enerji tüketimini geleneksel dişlili asansör makinelerine % 50 gibi açık bir farkla azaltmaktadır.

GÖKSA ASANSÖR olarak engin montaj tecrübesi ile kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız sizin için yenilikleri sürekli takip edip geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bize ulaşın.Copyright © 2014 GÖKSA Asansör - www.goksaasansor.com | Bütün Hakları GÖKSA Asansöre Aittir.