Hidrolik Asansörü

Yeni yapılan bina, işyerleri ve eski binaların aydınlatma boşluklarına uygulanan asansörler; direkt ve endirekt olarak 0,63 m/sn ile 1,00 m/sn arasında, normal kabin veya panaromik kabin seçenekleri müşterilerimize GÖKSA imzası ile sunulmaktadır.

1 Ocak 2012 itibari ile EN81-1 ve EN81-2 A3-2009 olarak halatlı ve hidrolik asansörlerin yapım ve dair güvenlik standartı kabul edilerek yürürlüğe girmiştir. GÖKSA Asansör hidrolik montajlarımızda siz müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli hizmet vermek için VVF’li(frekans kontrollü) ve kata getirme özelliği olan A3 standartlarına uygun asansörler yapmaktayız.

Yer kaplama alanı daha az olduğu için asansörün orta düzeyde kullanıldığı yerlerde sıkça tercih edilir.Hidrolik asansörlerimiz 4 kişiden 13 kişiye kadar çıkarken, hızı 1 m/sn’ye kadar ulaşmaktadır.

GÖKSA ASANSÖR olarak engin montaj tecrübesi ile kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız sizin için yenilikleri sürekli takip edip geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bize ulaşın.Copyright © 2014 GÖKSA Asansör - www.goksaasansor.com | Bütün Hakları GÖKSA Asansöre Aittir.