Araç Asansörü

Otopark, galeri veya otomobil showroomlarında kullanılır. Halatlı asansör veya hidrolik asansör olmak üzere iki çeşit olarak müşterilerimize GÖKSA imzası ile sunulmaktadır.

Son zamanlar da hayatımızda ön planda olan araçların artış göstermesi ile birlikte araç asansörlerinin de kullanımı oldukça artmıştır. Araç asansörleri; otoparklarda ki rampa ve merdiven olayını ortadan kaldırarak daha rahat bir kullanım alanı oluştururken, hemde farklı katlara ulaşımda daha kolaylık sağlamaktadır. Asansör kapasitesi 6.000 kg kadar çıkabilmektedir. Müşterilerimiz aracın içindeyken bile ona göre hizalı ayarlanan buton veya uzaktan kumanda ile araçlarından inmeden de ulaşmak istedikleri kata rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

GÖKSA ASANSÖR olarak engin montaj tecrübesi ile kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız sizin için yenilikleri sürekli takip edip geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bize ulaşın.Copyright © 2014 GÖKSA Asansör - www.goksaasansor.com | Bütün Hakları GÖKSA Asansöre Aittir.